• 1
  • 2
  • 3
środa, 11 wrzesień 2019 12:49

Augustowscy karatecy na obozie

Napisał
Augustowscy karatecy na obozie https://www.facebook.com/karateaugustow.klubsportowy

Ośmiu augustowskich karateków szkoliło pod okiem trenerów Kadry Narodowej podczas obozu Entry Camp w miejscowości Bardo koło Wrocławia. Gościem specjalnym obozu był shihan Andrey Kuznietsov.

 

W dniach 25 do 30 sierpnia 2019 w miejscowości Bardo koło Wrocławia odbyła się siódma edycja obozu Entry Camp. Przedsięwzięcie jest przygotowaniem zawodników do sezonu startowego 2019/2020. W trakcie obozu zawodnicy mieli możliwość korzystać z zajęć prowadzonych z trenerami kadry narodowej Sylwestrem Sypieniem i Piotrem Moczydłowskim.

Podczas obozu przeprowadzono 14 treningów z elementami taktyki walki, kombinacjami w parach, treningami wytrzymałościowo -siłowymi i sparingami. W połowie zgrupowania odbył się 10 km bieg z 5 km podbiegiem w górę.

Augustowski Klub Karate Kyokushin uczestniczył w obozie już po raz siódmy. W zgrupowaniu brali udział sensei Adam Kawka, I sempai Błażej Jakub Chodorowski Wojewnik, Kuba Tomkiewicz, Dominik Faszczewski, Szymon Milanowski, Michał Ostapowicz oraz sensei Waldemar Matyka.

 

Gruby Benek