• 1
  • 2
  • 3
  • 4
środa, 11 wrzesień 2019 12:49

Augustowscy karatecy na obozie

Napisał
Augustowscy karatecy na obozie https://www.facebook.com/karateaugustow.klubsportowy

Ośmiu augustowskich karateków szkoliło pod okiem trenerów Kadry Narodowej podczas obozu Entry Camp w miejscowości Bardo koło Wrocławia. Gościem specjalnym obozu był shihan Andrey Kuznietsov.

 

W dniach 25 do 30 sierpnia 2019 w miejscowości Bardo koło Wrocławia odbyła się siódma edycja obozu Entry Camp. Przedsięwzięcie jest przygotowaniem zawodników do sezonu startowego 2019/2020. W trakcie obozu zawodnicy mieli możliwość korzystać z zajęć prowadzonych z trenerami kadry narodowej Sylwestrem Sypieniem i Piotrem Moczydłowskim.

Podczas obozu przeprowadzono 14 treningów z elementami taktyki walki, kombinacjami w parach, treningami wytrzymałościowo -siłowymi i sparingami. W połowie zgrupowania odbył się 10 km bieg z 5 km podbiegiem w górę.

Augustowski Klub Karate Kyokushin uczestniczył w obozie już po raz siódmy. W zgrupowaniu brali udział sensei Adam Kawka, I sempai Błażej Jakub Chodorowski Wojewnik, Kuba Tomkiewicz, Dominik Faszczewski, Szymon Milanowski, Michał Ostapowicz oraz sensei Waldemar Matyka.

 

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Foto Bajka - Fotograf
Agro
Opał klasy PREMIUM
MIRAD - Bar przy kominku
Eureka
Biuro Rachunkowe
Weterynarz
Tepete - Auto zastępcze
Drewno opałowe