• 4
poniedziałek, 16 wrzesień 2019 16:52

Sytuacja jest coraz gorsza...

Napisał

Kolejnej porażki doznali piłkarze augustowskiej Sparty. Tym razem podopieczni Rafała Harasima przegrali na wyjeździe z Krypnianką Krypno 1:3. Sytuacja w tabeli robi się niewesoła, gdyż Sparta zajmuje 11 miejsce.

W przypadku augustowskich piłkarzy niestety nie widać progresu, nie działa także znane już wszystkim polskim piłkarzom "wyciąganie wniosków" po porażkach. Co mecz oglądamy ten sam schemat. Nie inaczej było tym razem. Całkiem dobra gra piłkarzy Sparty zwiastowała, że tym razem może uda się przywieźć z trudnego terenu 3 punkty. Niestety, bramka z 20 minuty strzelona przez gospodarzy podcięła skrzydła augustowianom. Kolejne padły w 45 i 47 minucie pojedynku. Graczy Sparty było stać jedynie na bramkę honorową, którą w 67 minucie spotkania zdobył Stasiński.

Po spotkaniu o komentarz poprosiliśmy trenera Sparty, Rafała Harasima:

"Jak co tydzień, gramy nie najgorzej, ale jak się traci takie bramki i nie wykorzystuje 100 % sytuacji to nie można myśleć o zwycięstwie. Dodatkowo zaczęły się duże problemy kadrowe, kontuzję, sprawy rodzinne i inne, powodują, że nie mamy odpowiedniej frekwencji na treningach i przekłada się to na wyniki."

Już w najbliższy weekend gracze Sparty zmierzą się z niżej notowaną Biebrzą Goniądz. Miejmy nadzieję, że w tym spotkaniu augustowianie pokażą odrobinę jakości i pewnie zdobędą trzy oczka.