• 1
  • 2
wtorek, 01 październik 2019 19:59

9. Półmaraton Augustowski

Napisała
9. Półmaraton Augustowski Półmaraton Augustowski

W niedzielę, 6 października odbędzie się 9. Półmaraton Augustowski. Zawody rozpoczną się o godz. 12.00 przy Amfiteatrze nad jez. Necko. Biegacze będą mieli za zadanie pokonać trasę o dystansie 21,0975 km.

 

Zdobywcom 3 pierwszych miejsc wśród mężczyzn i 3 pierwszych miejsc wśród kobiet, w kategorii open przyznane zostaną nagrody pieniężne, natomiast na wszystkich uczestników półmaratonu będą czekać pamiątkowe medale.

W trakcie zawodów będzie można również wziąć udział w 7. Biegu Charytatywnym, który jest biegiem otwartym, bez opłaty wpisowej. Uczestnikami Biegu Charytatywnego mogą być wyłącznie osoby dorosłe, które najpóźniej do dnia 6 października 2019 roku ukończą 18 lat. Za każdy przebiegnięty kilometr organizatorzy przeznaczą 10 zł na cele charytatywne. Aby wziąć udział w biegu, w dniu zawodów należy zgłosić swój udział w biurze zawodów między godz. 8.00 – 11.00. Start zaplanowany jest na godz. 12:05.

Zachęcamy do udziału w zawodach oraz do kibicowania zawodnikom półmaratonu.

Więcej informacji na stronie www.polmaratonaugustowski.

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.