• 3
poniedziałek, 21 październik 2019 13:41

Cenne punkty zdobyte na wyjeździe

Napisała

Piłkarze Sparty Augustów pokonali 3:0 w meczu wyjazdowym MOPS Białystok. Nasza drużyna znajduje się na 7 miejscu w tabeli IV ligi.

Mecz ocenił trener Sparty- Rafał Harasim:

„To był kolejny dobry mecz dla nas. Odczuwaliśmy zmęczenie po przegranym środowym  meczu (  przegraliśmy w Pucharze   z Zambrowem) . Szczególnie w pierwszej połowie brakowało świeżosci ale mieliśmy trzy niewykorzystane znakomite sytuacje. Wykorzystaliśmy je w drugiej połowie strzelając trzy bramki i poszło nam w miarę gładko. Dziękuję chłopcom za zaangażowanie i wolę walki, cieszymy się z 3 punktów „.