• 3
poniedziałek, 11 listopad 2019 13:53

Zabrakło sił

Napisane przez RED

Sparta Augustów tym razem nie potrafiła wykorzystać atutu własnego boiska, przegrywając 2:3 z Turem Bielsk Podlaski. Pomimo dobrej gry, seria korzystnych wyników uzyskiwanych ostatnio przez augustowskich piłkarzy została przerwana.

Mecz rozpoczął się po myśli zawodników z ulicy Tytoniowej. Pierwsza połowa przyniosła gospodarzom zdecydowane prowadzenie za sprawą dwóch bramek strzelonych przez Pawła Jasińskiego.

Drugie 45 minut należało już do gości, którzy najpierw doprowadzili do wyrównania, a następnie w doliczonym czasie gry pozbawili Spartę punktów.