• 3
poniedziałek, 02 grudzień 2019 08:18

Mistrzostwa Województwa w pływaniu

Napisała

W dniach 29-30.11.19r. w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w pływaniu, w których brało udział około 350 zawodników z 13 klubów z naszego regionu.

Klub UKS "Pływacy" Augustów oraz Miasto Augustów reprezentowało 8 zawodników, którzy osiągnęli znakomite wyniki oraz poprawili swoje rekordy życiowe !
Malina Madden została Mistrzynią Województwa na 50 metrów stylem klasycznym oraz 100 metrów stylem zmiennym oraz Vice-Mistrzynią na 100 metrów stylem klasycznym i 50 metrów stylem dowolnym !
Bartosz Chilicki został Mistrzem województwa na 100 metrów stylem dowolnym, był drugi na 50 metrów stylem grzbietowym oraz 3 na 50 metrów stylem dowolnym !
Patryk Ciećka został Mistrzem Województwa na 50 metrów stylem klasycznym i w tej samej konkurencji w najmłodszej grupie najlepszy był nasz najmłodszy wychowanek Szymon Jaroszuk, dla którego było to pierwsze Mistrzostwo !
Grzesiukiewicz Michał był drugi na 100 metrów stylem klasycznym oraz trzeci na 50 metrów klasykiem oraz 50 metrów stylem motylkowym.
Jakub Wasilewski był trzeci na 100 metrów stylem dowolnym i również wraca do domu z medalem.

Gratulację należą się również innym zawodnikom , którzy osiągnęli rekordy życiowe!
W klasyfikacji generalnej za 4 starty Malina Madden oraz Bartosz Chilicki zajęli znakomite trzecie miejsce !