• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 02 grudzień 2019 08:18

Mistrzostwa Województwa w pływaniu

Napisała

W dniach 29-30.11.19r. w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w pływaniu, w których brało udział około 350 zawodników z 13 klubów z naszego regionu.

 

Klub UKS "Pływacy" Augustów oraz Miasto Augustów reprezentowało 8 zawodników, którzy osiągnęli znakomite wyniki oraz poprawili swoje rekordy życiowe !
Malina Madden została Mistrzynią Województwa na 50 metrów stylem klasycznym oraz 100 metrów stylem zmiennym oraz Vice-Mistrzynią na 100 metrów stylem klasycznym i 50 metrów stylem dowolnym !
Bartosz Chilicki został Mistrzem województwa na 100 metrów stylem dowolnym, był drugi na 50 metrów stylem grzbietowym oraz 3 na 50 metrów stylem dowolnym !
Patryk Ciećka został Mistrzem Województwa na 50 metrów stylem klasycznym i w tej samej konkurencji w najmłodszej grupie najlepszy był nasz najmłodszy wychowanek Szymon Jaroszuk, dla którego było to pierwsze Mistrzostwo !
Grzesiukiewicz Michał był drugi na 100 metrów stylem klasycznym oraz trzeci na 50 metrów klasykiem oraz 50 metrów stylem motylkowym.
Jakub Wasilewski był trzeci na 100 metrów stylem dowolnym i również wraca do domu z medalem.

Gratulację należą się również innym zawodnikom , którzy osiągnęli rekordy życiowe!
W klasyfikacji generalnej za 4 starty Malina Madden oraz Bartosz Chilicki zajęli znakomite trzecie miejsce !

Z pływackimi pozdrowieniami trenerzy Artur Paczyński oraz Michał Niedźwiecki

 

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
DANBUS
Zakład stolarski
Foto Bajka - Lustra
GENERALI
Weterynarz
Moringa (na widelcu)
KA-MIX
Drewno opałowe