• 1
  • 2
  • 3
piątek, 20 grudzień 2019 12:00

Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW

Napisała

Tradycyjnie już, pod koniec roku na Uroczystym Posiedzeniu Zarządu Polskiego Związku Motorowego i Narciarstwa Wodnego gratulowano medalistom MŚ i ME. W tym roku podziękowań było sporo, bo zawodnicy wywalczyli już 29 medali imprez mistrzowskich. Nas szczególnie cieszą rezultaty zawodników naszego klubu którzy byli specjalnymi gośćmi gali.

 

Podczas uroczystości w Warszawie każda z dyscyplin miała swoich przedstawicieli, choć z uwagi na inne ważne obowiązki wszystkim nie udał się dotrzeć. Wakeboard i Wakeskate reprezentowali Julia Wengrzyńska i Marcin Maćkowski; skutery wodne Amanda Karasek; narciarstwo wodne co nas najbardziej cieszy zawodnicy Sparty Mają Piątek, Gabriela Koszycka i Kamil Borysewicz,który dodatkowo otrzymał list gratulacyjny do Ministra Sporty . Sport motorowodny reprezentowali Sebastian Kęciński, Grzegorz Stępniak, Patryk Bonder i Jakub Srzypek.

Jesteście naszą dumą. Dajecie nam przez cały rok mnóstwo pozytywnych emocji. Dziękujemy Wam serdecznie za poświęcenie, profesjonalizm i medale zdobywane na całym świecie – podsumował prezes Polskiego Zwiazku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego Franciszek Haber.

Oto wszyscy medaliści MŚ i ME z 2019 roku:

Wakeboard i wakeskate

Iwona Niemiec-Satoła

– złoty medal MŚ w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii +40 (Campana, Argentyna)

Julia Wengrzyńska

– brązowy medal MŚ w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii +40 (Campana, Argentyna)

– srebrny medal ME w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii +40 (Beckum, Niemcy)

Aleksandra Tomkowicz

– złoty medal ME w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii +40 (Beckum, Niemcy)

Marcin Maćkowski

– brązowy medal ME w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii +40 (Beckum, Niemcy)

Igor Sikorski

– brązowy medal ME w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii Open Seated (Sosnowiec, Polska)

Agnieszka Kobylańska

– brązowy medal ME w wakeskacie za wyciągiem w kategorii Open (Sosnowiec, Polska)

Martyna Andrzejczak

– złoty medal ME wakeskacie za wyciągiem w kategorii U19 (Beckum, Niemcy)

Narciarstwo Wodne

Kamil Borysewicz

– złoty medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii Open, konkurencja: skoki (Mińsk, Białoruś)

Mateusz Wycisk

– srebrny medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15, konkurencja: slalom (Mińsk, Białoruś)

– brązowy medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15, konkurencja: skoki (Mińsk, Białoruś)

– srebrny medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15 , klasyfikacja drużynowa (Mińsk, Białoruś)

Maja Piątek

– srebrny medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15, klasyfikacja drużynowa (Mińsk, Białoruś)

Gabriela Koszycka

– srebrny medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15, klasyfikacja drużynowa (Mińsk, Białoruś)

Ksawery Szumański

– srebrny medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15, klasyfikacja drużynowa (Mińsk, Białoruś)

Michał Kędrak

– srebrny medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii Senior1 , konkurencja: skoki (Mińsk, Białoruś)

– srebrny medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii Senior1 , trójkombinacja (Mińsk, Białoruś)

Skutery Wodne

Andrzej Wiśniewski

– brązowy medal ME w klasie Runabout GP1 (Zagrzeb, Chorwacja)

Konrad Wróbel

– brązowy medal ME w klasie Runabout GP2 (Zagrzeb, Chorwacja)

Anna Jachimek

– złoty medal ME w klasie Runabout GP4 Ladies (Zagrzeb, Chorwacja)

Amanda Karasek

– brązowy medal ME w klasie Runabout GP4 Ladies (Zagrzeb, Chorwacja)

Sport Motorowodny

Marcin Zieliński

– złoty medal ME w Formule 700 (Żnin, Polska)

– złoty medal ME w Formule 500 (Bad Saarow, Niemcy)

– brązowy medal MŚ w Formule 500 (Jedovnice, Czechy)

Sebastian Kęciński

– złoty medal MŚ w Formule 125 (Jedovnice, Czechy)

Henryk Synoracki

– srebrny medal MŚ w Formule 125 (Jedovnice, Czechy)

Cezary Strumnik

– brązowy medal MŚ w klasie OSY400 (Mora, Szwecja)

– srebrny medal ME w klasie OSY400 (Chodzież, Polska)

Grzegorz Stępniak

– srebrny medal MŚ w klasie OSY400 (Mora, Szwecja)

Jakub Skrzypek

– brązowy medal MŚ w Formule Przyszłości (klasa 4) w slalomie równoległym (Sankt Petersburg, Rosja)

Patryk Bonder

– brązowy medal MŚ w Formule Przyszłości (klasa 5) w slalomie równoległym (Sankt Petersburg, Rosja)

Źródło: AKS Sparta

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Videozoo - Kurier
MIRAD - Bar przy kominku
KA-MIX
Weterynarz
DrewSot
Drewno opałowe