• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 23 grudzień 2019 09:23

Życiowy sukces Bartka Marszałka

Napisane przez RED

Znakomity start Bartka Marszałka w ostatnim wyścigu F1H2O , po raz pierwszy stanął na podium w GRAND PRIX OF SHARJAH. Był to ostatni wyścig formuły na wodzie ( F1H2O) w tym roku, który decydował kto zostanie Mistrzem Świata.

Wyścig znakomicie ułożył się dla naszego jedynego w stawce Polaka, zajął III miejsce . Po raz pierwszy stanął też na podium w wyścigu F1H2O. Bartek w tym wyścigu zdobył aż 12 punktów. Jest to życiowy sukces Bartka, tym bardziej, iż dzięki temu w ostatecznej klasyfikacji zajął V miejsce . Wyścig wygrał Jonas Andersson ze Szwecji, a drugi Shaun Torrente .
Walka toczyła się również o tytuł Mistrza Świata F1H2O.

Ostatecznie Mistrzem Świata został Shaun Torrente UAE zdobywając łącznie 79 pkt. Drugi był Janas Andersson, a trzecie miejsce zdobyła jedyna kobieta w tym towarzystwie, reprezentująca Norwegię - Marit Stromoy.

Gratulacje dla medalistów i Bartka Marszałka.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

MIRAD - Bar przy kominku
DrewSot
Weterynarz
KA-MIX