• 1
  • 2
  • 3
MyCenter
poniedziałek, 23 grudzień 2019 09:23

Życiowy sukces Bartka Marszałka

Napisane przez RED

Znakomity start Bartka Marszałka w ostatnim wyścigu F1H2O , po raz pierwszy stanął na podium w GRAND PRIX OF SHARJAH. Był to ostatni wyścig formuły na wodzie ( F1H2O) w tym roku, który decydował kto zostanie Mistrzem Świata.

Wyścig znakomicie ułożył się dla naszego jedynego w stawce Polaka, zajął III miejsce . Po raz pierwszy stanął też na podium w wyścigu F1H2O. Bartek w tym wyścigu zdobył aż 12 punktów. Jest to życiowy sukces Bartka, tym bardziej, iż dzięki temu w ostatecznej klasyfikacji zajął V miejsce . Wyścig wygrał Jonas Andersson ze Szwecji, a drugi Shaun Torrente .
Walka toczyła się również o tytuł Mistrza Świata F1H2O.

Ostatecznie Mistrzem Świata został Shaun Torrente UAE zdobywając łącznie 79 pkt. Drugi był Janas Andersson, a trzecie miejsce zdobyła jedyna kobieta w tym towarzystwie, reprezentująca Norwegię - Marit Stromoy.

Gratulacje dla medalistów i Bartka Marszałka.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Mirage Boats
Videozoo - Kurier
MIRAD - Bar przy kominku
DrewSot
Weterynarz
Drewno opałowe
Biuro Rachunkowe [Rafałko]
KA-MIX