• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 13 kwiecień 2015 10:46

Awansowali do finału

Napisała

UKS Centrum Augustów gra dalej! Rywalizację w Kaliszu na rozgrywanym od piątku do niedzieli turnieju półfinałowym o awans do I ligi augustowscy siatkarze zakończyli na drugiej pozycji, zapewniając tym sobie start w finałach.

Zaczęło się jednak pechowo, bo pierwszy pojedynek z drużyną gospodarzy augustowianie po pięciosetowej walce przegrali. Za to kolejny, sobotni mecz, w którym zmierzyli się z Huraganem Wołomin, przyniósł im pewne zwycięstwo. Zakończyli go wynikiem 3:0 (26:24; 25:18; 25:15). W niedzielę przeciwnikiem Centrum byli Czarni Rząśnia. Tym razem, podobnie jak w piątek, augustowianie musieli pogodzić się z porażką po tie-breaku. O upragnionym awansie ostatecznie zadecydował ostatni mecz turnieju, w którym Huragan Wołomin wygrał 3:0 z MKS Kalisz, dzięki czemu siatkarze Centrum pozostali na drugiej pozycji w tabeli.

Turniej finałowy odbędzie się na początku maja.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot