• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 21 czerwiec 2015 13:39

Siatkarskie zmagania na piasku

Napisane przez Red.

Po halowej przyszedł czas na siatkówkę plażową. Rozgrywki w tej dyscyplinie rozpoczęły się już w pierwszej połowie czerwca. W Augustowie w akcji można było zobaczyć kadetów, którzy w miniony piątek (19 VI) rywalizowali w ramach mistrzostw województwa podlaskiego. Mecze turnieju finałowego rozegrano na boiskach Augustowskiego Centrum Edukacyjnego.

I choć organizatorzy, jak zapewniał Jarosław Kutikow, koordynator ds. siatkówki plażowej Podlaskiego Okręgowego Związku Piłki Siatkowej, zamawiali zgoła inną pogodę, przelotna mżawka w dzień zawodów bynajmniej nie zniechęcała zawodników – siatkarskich duetów z Augustowa, Białegostoku, Białowieży, Suwałk i Moniek. Było wszak o co powalczyć. Po cztery najlepsze pary awansują do półfinałów mistrzostw Polski.

Klasyfikacja końcowa:

1 – Jakub Krupiński i Dawid Rusak (SUKSS Suwałki)

2 – Jakub Sczytko i Kamil Kulbacki (UKS Centrum Augustów)

3 – Kamil Wróbel i Jakub Sawicki (MUKS 15 Białystok)

4 – Konrad Dalecki i Kacper Zalewski (MUKS Gim-Net Mońki)

5-6 – Dawid Bielawski i Michał Jurek (UKS Olimpijczyk Białowieża); Adrian Kaczmarczyk i Michał Wysocki (UKS Centrum Augustów)

7-8 – Wojciech Czarnecki i Adrian Karbowski (UKS Centrum Augustów); Wojciech Grzybowski i Patryk Jabłoński (UKS Centrum Augustów)

9-12 – Krystian Chudecki i Szymon Kaczmaryn (UKS Centrum Augustów); Mateusz Jeleniewski i Kamil Danielczyk (UKS Centrum Augustów); Paweł Górski i Kamil Mystkowski (MUKS 15 Białystok); Karol Janowicz i Karol Potocki (MUKS 15 Białystok)

13-16 – Aleksander Bondar i Mateusz Wątrobiński (MUKS 15 Białystok); Damian Rusko i Tomasz Sikorski (UKS Olimpijczyk Białowieża); Kamil Gulan i Filip Korzeniecki (UKS Centrum Augustów)

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot