• 1
  • 2
wtorek, 14 lipiec 2015 20:30

Walczyli w półfinałach

Napisała

Szesnaście najlepszych par makroregionu północno-wschodniego (z województwa podlaskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i lubelskiego) wzięło udział w turniej półfinałowym Mistrzostw Polski Kadetów w siatkówce plażowej rozgrywanym w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W dwudniowej (11-12 lipca) sportowej imprezie, której gospodarzem był w tym roku Augustów, wystąpiły aż trzy duety reprezentujące UKS Centrum: Jakub Szczytko/ Kamil Kulbacki, Patryk Jabłoński/ Wojciech Grzybowski i Adrian Karbowski/ Michał Wysocki (wraz z parą reprezentującą SUKSS Suwałki byli to jedyni przedstawiciele naszego województwa w mistrzostwach Polski). Choć żadnemu z nich nie udało się awansować do finału, młodzi zawodnicy z pewnością wyszli z turnieju bogatsi o doświadczenia, zwłaszcza że był on okazją do spróbowania się z najmocniejszymi siatkarzami z regionu.

Poniżej przedstawiamy najlepszą ósemkę tych zawodów (pierwsze cztery pary wywalczyły udział w finale MP):

1. Karol Borkowski / Maciej Walasek - MKS MDK Warszawa

2. Kamil Rusak / Kacper Żabicki - UMKS MOS Wola Warszawa

3. Kacper Kędra / Konrad Wągrocki - UKS Serbinów Biała Podlaska

4. Bartosz Tomczak / Filip Czarnecki - UKS Tempo-25 Olsztyn

5-6. Marcin Piątek / Mateusz Skuratko - MLKS FOTO „OLA" Ostróda

5-6. Miłosz Lewandowski / Cezary Waśniewski - MLKS FOTO „OLA" Ostróda

7-8. Kamil Kulbacki / Jakub Szczytko - UKS Centrum Augustów

7-8. Karol Kietliński / Marcin Rudkowski - RCS Czarni Radom

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.