• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 12 październik 2015 19:59

Bili rekord Guinnessa

Napisała

Rozgrzewka, wyścigi rzędów (m.in. toczenie piłki, kozłowanie), trafianie w słupek oraz gra w 10 podań – tak przebiegały treningi piłki ręcznej, które w niedzielne popołudnie dokładnie punkt 16.00 rozpoczęły się na wyznaczonych Orlikach w całej Polsce. Wszystko w ramach próby pobicia rekordu Guinnessa w przeprowadzeniu masowej lekcji tej dyscypliny w wielu miejscowościach jednocześnie.

W akcję związaną z Mistrzostwami Europy w piłce ręcznej, które startują za 100 dni, oraz programem "Nasza Droga do EURO 2016 roku", włączyli się również mieszkańcy Augustowa. Treningi odbyły się na Orlikach w Koszarach i przy Augustowskim Centrum Edukacyjnym. Uczestnicy przedsięwzięcia spędzili 45 minut na wspólnych ćwiczeniach i zabawie, udowadniając, że na Orlikach można uprawiać różne dyscypliny sportu, a niedzielne popołudnie to najlepsza pora na aktywne spędzanie czasu.

Czy rekord udało się pobić, okaże się jednak dopiero za kilka tygodni, kiedy zostanie sprawdzona cała dokumentacja treningów. Niemniej już teraz wiadomo, że do trenowania piłki ręcznej chętnych nie brakuje.

Więcej w tej kategorii: « Trzy razy podium Z tytułem mistrza »

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot