• 1
  • 2
  • 3
piątek, 11 marzec 2016 07:54

Wojownicy

Napisane przez RED

W niedzielę 6 marca odbyła się już 101 edycja ALMMA, najstarszej i największej w Polsce i Europie organizacji amatorskiego MMA i BJJ . Udział w niej wzięło trzech augustowskich Kormoranów – Zdzisław, Piotr i Szymon.

Wszyscy nasi zawodnicy po ciężkich walkach zdobyli złote medale w swoich kategoriach wagowych: -70kg ; -77kg ; -84 kg. Reprezentanci augustowskiego klubu wygrywając swoje pojedynki z zawodnikami z największych gym'ów w Polsce pokazali, iż do osiągnięcia dobrych wyników nie potrzeba wcale nowoczesnego zaplecza lecz dużo chęci,wyrzeczeń i mobilizacji. MMA i BJJ/Grappling jest dyscypliną bardzo prężnie rozwijajacą się w Polsce i na świecie przez co coraz wiecej osób decyduje się na podjęcie treningów.

Zawodnicy serdecznie zapraszają do sekcji Kormorany Augustów, gdzie pod okiem trenera Artura i Jarka prowadzone są zajęcia grupy początkującej i zaawansowanej.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot