• 1
  • 2
  • 3
piątek, 06 maj 2016 22:11

Doceniony po raz wtóry

Napisała

Grzegorz Skowroński z Bargłowa Dwornego koło Augustowa wywalczył w tym roku mistrzostwo świata Strongman Amatorów w kategorii do 105 kg na zawodach Arnold Classic w USA. W marcu otrzymał nagrodę z rąk wójta, dziś odebrał list gratulacyjny od władz powiatu augustowskiego.

– Bardzo mi miło, że zostałem zaproszony na sesję i doceniony – dziękował za wyróżnienie. Powiedział również kilka słów o zawodach. – Rywalizacja miała miejsce dwa miesiące temu w Stanach Zjednoczonych. Impreza była organizowana pod szyldem Arnolda Schwarzeneggera. W mojej kategorii walczyło 26 zawodników, z czego 3 osoby z Polski. Po sześciu konkurencjach udało mi się zdobyć tytuł mistrza świata.

W najbliższym czasie obdarzony wyjątkową siłą mieszkaniec naszego powiatu podziała na własnym podwórku. Już 5 czerwca odbędą się organizowane przez niego III Otwarte Mistrzostwa Strongman o Puchar Wójta Gminy Bargłów Kościelny. W sierpniu czekają go zaś mistrzostwa Europy.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot