• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 16 maj 2016 14:49

Z medalem z Akademickich Mistrzostw Polski

Napisała

W ostatnią sobotę, 14 maja, w hali Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyły się III Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin. W gronie zawodników znalazł się wychowanek Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin, Marcin Sturgulewski, który na turnieju reprezentował barwy swojej uczelni – AWF Biała Podlaska. Wywalczył brąz.

Marcin powtórzył wynik z ubiegłego roku. Jak przyznał, nie chciał iść na całość, bo już za tydzień jedzie na kolejny ważny turniej, tym razem rangi międzynarodowej. – Podszedłem do zawodów na spokojnie, nie chciałem nabawić się kontuzji przed czekającymi mnie mistrzostwami Europy. Jedna walka i pozwoliłem sobie trochę odpuścić – podzielił się swoimi spostrzeżeniami.

Zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w Warnie (Bułgaria) odbędą się w tym roku w dniach 21-22 maja. Zawodnicy z Augustowa w drogę ruszają już w środę. Jak nastroje przed tak ważnym turniejem? – Bardzo dobre, czuję się w formie, już tylko czekam na start – usłyszeliśmy od Marcina Sturgulewskiego. Pozostaje zatem życzyć powodzenia.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot