• 1
  • 2
  • 3
piątek, 17 czerwiec 2016 09:29

Sportowe zmagania przedszkolaków

Napisane przez RED

Mali sportowcy z Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi wzięli udział w II Wiosennej Olimpiadzie Sportowej zmagając się z wieloma różnorodnymi konkurencjami.

W czwartek, 9 czerwca w Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Augustowie odbyła się II Wiosenna Olimpiada Sportowa pod hasłem: "Choć za wiele lat nie mamy, olimpiadę tę wygramy".

Zmagania sportowe rozpoczęły się uroczystym powitaniem małych sportowców oraz zapaleniem "olimpijskiego znicza". Gościem specjalnym była Larysa Niedźwiecka, instruktorka Zumby Kids, która w rytmach muzyki rozgrzała wszystkich uczestników olimpiady.

Przedszkolaki z wielką radością i zaangażowaniem brały udział w przygotowanych konkurencjach. Wykazały się dużymi umiejętnościami sportowymi jak np. bieganie, skakanie na piłce, jazda na rowerze, przejście przez tunel, slalom, rzuty do celu. Wiele radości sprawiło dzieciom przeciąganie liny. Po zakończonych zmaganiach wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody.

Tekst i zdjęcia: Przedszkole nr 3 w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot