• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 25 lipiec 2016 11:31

Narciarze wodni Sparty Augustów ponownie z medalami

Napisane przez IT

W dniach 23-24 lipca na wodach Jeziora Białego w Augustowie odbyły się Mistrzostwa Polski w skokach za motorówką. Zawodnicy Sparty Augustów wywalczyli cztery medale – złoty, srebrny i dwa brązowe. Powtórzyli tym samym swój sukces sprzed tygodnia w Rynie, gdzie w konkurencji jazdy figurowej także przywieźli cztery cenne krążki.

Na Zatoce Tartacznej konkurowali najlepsi polscy narciarze wodni. Bardzo dobrze spisali się najmłodsi podopieczni Macieja Krzywińskiego z Augustowskiego Klubu Sportowego Sparta, który tak mówił po zawodach: "Dzieci spisały się rewelacyjnie. To był ich pierwszy poważny start w zawodach w skokach i od razu pojawiły się medale - złoto Gabrysi i brąz Kajtka. Jestem bardzo zadowolony z ich postawy. Świetnie spisała się również Ewelina, która startowała w dwóch kategoriach: U21 i Open. Wywalczyła dwa cenne krążki, oddając skoki na odległość 25 oraz 25,10 metra w finale".

Klasyfikacja medalowa zawodników AKS Sparty Augustów:

złoto - Gabriela Koszycka (kat. U14)
srebro - Ewelina Cyl (kat. U21)
brąz - Kajetan Siemienowicz (kat. U14)
brąz - Ewelina Cyl (kat. Open)

Gratulujemy wyników!

Zdjęcia: AKS Sparta Sekcja Narciarstwa Wodnego

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot