• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 29 sierpień 2016 11:25

Mamy mistrza i wicemistrzynę Europy!

Napisane przez IT

W ostatni weekend wakacji w Dnipro na Ukrainie odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów w Narciarstwie Wodnym za wyciągiem. Dwa indywidualne medale w konkurencji skoków wywalczyli zawodnicy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Augustowie.

Podopieczni Rafała Jerucia w niedzielę (28 sierpnia) w rozgrywanych na Ukrainie ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii wiekowej do 19 lat spisali się rewelacyjnie. W kategorii skoków indywidualnie tytuł Mistrza Europy wywalczył Konrad Zawadzki (oddając dwa równe skoki po 51,9 m) a Zuzanna Polkowska została wicemistrzynią Europy (skoczyła na odległość 33,5 oraz 35, 9 m).

Dzień wcześniej polska reprezentacja narciarzy wodnych w składzie: Zuzanna Polkowska (MOS Augustów), Idalia Woźniak (SkiLine Szczecin) i Konrad Zawadzki (MOS Augustów) zdobyła srebrny medal. Polacy zajmowali drugie miejsce już po dwóch konkurencjach – slalomie i jeździe figurowej. Wicemistrzostwo Europy zostało utrzymane dzięki dobrym wynikom na skoczni.

Gratulujemy wyników!

Zdjęcie: MOS Augustów - Water Ski Jump Team

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot