środa, 07 wrzesień 2016 11:16

Grają i strzelają

Napisane przez RED
Zdjęcie poglądowe Zdjęcie poglądowe

Wygrany mecz i augustowska Sparta wiceliderem grupy IV ligi piłkarskiej rejonu podlaskiego. W niedzielę (4 września) cenne trzy punkty zdobyła pokonując Biebrzę Goniądz 3:0.

Podopieczni Jacka Bayera piąty mecz rundy jesiennej grali na wyjeździe z drużyną z końcówki tabeli, więc kibice liczyli na wygraną. I tak się stało. Prowadzenie augustowianie zapewnili sobie jeszcze przed przed przerwą i zwycięstwa nie oddali, mimo kontynuowania meczu w dziesiątkę. Czerwoną kartkę w trakcie drugiej połowy otrzymał bramkarz Sparty. Dwukrotnie do bramki przeciwnika trafiał Łukasz Sobolewski (w 25. i 90. minucie) oraz Paweł Stasiński (w 68. minucie).

W najbliższą sobotę, 10 września, piłkarze Sparty powalczą na swoim boisku o kolejne trzy punkty z drużyną Pogoń Łapy. Mecz rozpocznie się o godzinie 11.00 na stadionie przy ulicy Tytoniowej.

Źródło: AKS Sparta Augustów