• 1
  • 2
poniedziałek, 26 wrzesień 2016 19:54

Wrócili z tarczą

Napisane przez RED

Dnia 24.09.2016 w Kownie odbyły się Mistrzostwa Europy w Grapplingu zorganizowane przez federację IGF. W turnieju wzięli udział także nasi zawodnicy: Adrian Marcinkiewicz w kategorii U17 do 64kg oraz Szymon Pisarewicz w kategorii senior zaawansowani - 90 kg.

Po bardzo dobrej walce Adrian musiał uznać wyższość przeciwnika z Litwy, natomiast Szymon po zaciętych pojedynkach zajął 3 miejsce - w walce o brązowy medal poddał Irlandczyka. Mocni zawodnicy stoczyli emocjonujące walki, z kolei organizatorzy stworzyli świetną oprawę i znakomite warunki do rywalizacji.

Po raz kolejny augustowianie udowodnili wysoki poziom posiadanych umiejętności oraz to, że mały klub nie jest żadną przeszkodą w osiąganiu międzynarodowych sukcesów. Osoby zainteresowane rozpoczęciem przygody z BJJ I grapplingiem zapraszamy na treningi.

Kormorany Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.