• 2
sobota, 08 październik 2016 20:50

Metro górą

Napisane przez RED

Czarny dzień augustowskiego sportu drużynowego. UKS Centrum Augustów uległ we własnej hali warszawskiemu KS METRO w czterech setach ( 20:25, 13:25, 25:20, 29:31 ).

Pierwsza w tej edycji rozgrywek porażka augustowskich siatkarzy nie powinna być jednak powodem do wstydu. Po dwóch pierwszych oddanych setach nasi siatkarze zaczęli odrabiać straty w wielkim stylu, fundując kibicom kapitalne widowisko. Emocji nie zabrakło do ostatniego gwizdka sędziego. Końcówka czwartego seta rozgrzała kibiców do czerwoności, niestety ogłuszający doping nie wystarczył. Zabrakło odrobiny sportowego szczęścia, a te jak wiadomo sprzyja lepszym. Dzisiaj w hali przy ulicy Konopnickiej lepsi byli zawodnicy z Warszawy.