poniedziałek, 14 listopad 2016 11:33

Zabrakło niewiele

Napisane przez IT
zdjęcie archiwalne UKS Centrum Augustów zdjęcie archiwalne UKS Centrum Augustów

Niewiele zabrakło by zawodnicy UKS Centrum Augustów przywieźli z Olsztyna cenne trzy punkty. Po zaciętej, choć bardzo chwiejnej walce, ostatecznie ulegli gospodarzom 3:2.

W sobotę, 12 listopada, w kolejnym meczu siatkarskiej II ligi mężczyzn zawodnicy UKS Centrum Augustów spotkali się z AZS UWM Olsztyn. Od wygranej dzieliło niewiele. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był tie-break. Wyrównana walka i wygrana w pierwszym secie 26:24 pokazała, że spotkanie nie będzie należało do najlżejszych. Kiepsko rozpoczęty drugi set i kilkupunktowa przewaga olsztynian musiała zakończyć się, mimo pogoni, wygraną gospodarzy. Trzecia runda to ponownie dobra dyspozycja augustowian i wygrana (26:24). Natomiast czwarty set to powtórka drugiego i przegrana 25:18. Zabrakło sił i odrobiny szczęścia by spotkanie zakończyć zwycięstwem. Ostateczny wynik - 3:2 (24:26, 25:22, 24:26, 25:18, 15:8).

Natomiast w środę (9 listopada) augustowianie podejmowali na swoim terenie beniaminka grupy - Lesan Halinów, który wyjechał z Augustowa z kompletem punktów. Wynik 1:3 (w setach 24:26, 25:11, 21:25, 21:25).

Szansa na przełamanie złej passy już w najbliższą sobotę, 19 listopada. Na swoim boisku augustowianie spotkają się z zamykającą tabelę drużyną z Białej Podlaskiej.