Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 13 luty 2017 11:11

A w niedzielę turniej

Napisane przez RED

W niedzielę (12 lutego) w hali sportowej Zespołu Szkół Samorządowych nr 2 przy ulicy Konopnickiej odbył się turniej halowy piłki nożnej trampkarzy z rocznika 2002/2003 zorganizowany przez Akademię Piłkarską Sparty. O Puchar Prezesa Balt Yachtu rywalizowało osiem drużyn z regionu.

Dzień po podsumowaniu osiągnięć sportowych AKS Sparta w 2016 roku, Akademia Piłkarska działająca przy tym najstarszym augustowskim klubie sportowym zorganizowała turniej dla młodych piłkarzy. Do Augustowa przybyły drużyny z Białegostoku, Szczuczyna, Pułtuska, Ełku, Węgorzewa i Grajewa:
1. Włókniarz Białystok
2. Wissa Szczuczyn
3. Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
4. Młode Talenty Ełk
5. Vęgoria Węgorzewo
6. AP Warmia Grajewo
7. Sparta Augustow I
8. Sparta Augustów II

Rozegrano 28 meczów, każdy po 12 minut, w systemie „każdy z każdym”. Zwycięzcami całego turnieju zostali zawodnicy AP Warmia Grajewo. Gospodarze uplasowali się na piątym miejscu. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy. Najlepsi odebrali nagrody ufundowane przez Balt Yacht z rąk Wiceprezesa Sparty - Krzysztofa Andruszkiewicza, Dyrektora Balt Yachtu - Marka Kozłowskiego oraz Mieczysława Sobolewskiego z Akademii Piłkarskiej Sparty.

Organizatorzy, Akademia Piłkarska Sparty serdecznie dziękuje rodzicom swoich podopiecznych za pomoc w przygotowaniu niedzielnych zawodów.

Źródło: sparta.augustow.pl