Wydrukuj tę stronę
niedziela, 12 marzec 2017 17:29

Pierwsze koty za płoty

Napisane przez RED

Drużyna naszych kadetów w meczu o piąte miejsce 1/4 Mistrzostw Polski po wyrównanej grze uległa zespołowi BAS Białystok 3-0 ( 25:23, 25:17, 25:22 ).

Wyniki spotkań z BAS Białystok i SMS Ostróda napawają optymizmem na przyszłość.Dla naszych zawodników był to pierwszy tak ważny turniej w siatkarskiej karierze. Kilku z nich trenuje siatkówkę dopiero od września 2016 roku kiedy to dzięki współpracy ze Starostwem Powiatowym została utworzona Międzyoddziałowa Klasa Siatkarska w Augustowskim Centrum Edukacyjnym.

Mamy nadzieję, że doświadczenie zdobyte w Ostródzie zaowocuje dobrymi wynikami naszych młodych siatkarzy w przyszłym sezonie.

Zawodnicy z drużyny prowadzonej przez Tomasza Wiszyńskiego i Wojciecha Iwanowicza którzy reprezentowali UKS podczas turnieju :

Sebastian Filipow, Dawid Gołkowski, Arek Kwiecień, Karol Urbanowicz, Mateusz Zawiślak, Dawid Tichanow, Kamil Jankowski, Rafał Mikołajczyk, Szymon Kossobudzki, Mateusz Luto, Arek Kuryło, Mateusz Siejda, Kamil Ryszkiewicz, Olaf Januszko, Szymon Pietruliński, Daniel Kamiński.
Dziękujemy Panowie.

Tekst i zdjęcie: UKS Centrum Augustów