• 1
  • 2
sobota, 25 marzec 2017 01:49

Eliminacje Mistrzostw Świata: mecz Polska – Czarnogóra!

Napisane przez KR
Źródło: pixabay.com Źródło: pixabay.com

Aż cztery miesiące kibice biało-czerwonych musieli czekać na kolejne mecze reprezentacji. Ale już w tą niedzielę, 26-go marca, nasza drużyna dostarczy nam wielkich emocji. Na wyjeździe biało-czerwoni zagrają z Czarnogórą.

Po udanych meczach w eliminacjach do mundialu w Rosji reprezentacja Polski prowadzi w tabeli (grupa E). Piłkarze osiągnęli wynik 10 punktów (3 zwycięstwa, 1 remis, 0 porażek). Rywale naszej kadry narodowej, wiceliderzy grupy, mają 7 punktów (2 zwycięstwa, 1 remis, 1 porażka). W najbliższą niedzielę będą grać z Polską na swoim terenie, w miejscowości Podgorice, stolicy Czarnogóry. Możemy być pewni, że dadzą z siebie wszystko.

Wyjazdowy mecz Polaków może dać naszej drużynie szansę na wybicie się jeszcze wyżej w tabeli. Niekoniecznie musi to być jednak proste zadanie, ponieważ ekipa z Bałkanów bardzo dobrze radzi sobie podczas tych kwalifikacji.

Polska dotychczas walczyła z Czarnogórą dwa razy w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2014 roku. Oba mecze zakończyły się wtedy remisem. Sytuacja obu kadr się powtarza, ponieważ znów będą rywalizować ze sobą o awans do Mistrzostw Świata. Według opinii ekspertów to właśnie Polacy są faworytami nadchodzącego meczu.

Transmisja spotkania już w tą niedzielę o godzinie 20:35 w telewizji Polsat. Kibicujmy wspólnie biało-czerwonym aby zwyciężyli i tym samym zrobili kolejny krok, który przybliży ich do rosyjskiego mundialu.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek