• 1
  • 2
sobota, 25 marzec 2017 01:57

Sukces Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin

Napisane przez KR
Źródło: AKKK Źródło: AKKK

W miniony weekend w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate. Dużym sukcesem może pochwalić się nasz augustowski klub, który uczestnictwem w tych zawodach zaprezentował swoją rangę.

Dnia 19 marca w rywalizacji wzięło udział aż 350 zawodników z 42 kubów. Klub z Augustowa reprezentowało trzech karateków: Kuba Tomkiewicz, Piotr Warciński oraz Salik Olgierd. Piotrek może poszczycić się największym sukcesem, zajął bowiem pierwsze miejsce w kumite wygrywając cztery walki przed czasem. Z pozostałych dwóch reprezentantów jesteśmy równie dumni. Kuba zajął drugie miejsce w kumite, natomiast Olgierd drugie miejsce w kata oraz w kumite.

Sensei Waldemar Matyka, założyciel, prezes i trener klubu Kyokushin może być dumny z siebie oraz ze swoich podopiecznych. Po takich sukcesach widać jak wiele pracy i wysiłku cała drużyna wkłada w to, aby na zawodach być w jak najlepszej formie.

Augustowski Klub Karate Kyokushin może pochwalić się wieloma osiągnięciami, które dotychczas wypracowali jego członkowie. Reprezentanci klubu startują bowiem nie tylko w rozgrywkach krajowych, ale i w międzynarodowych. Dzięki wielkiej pasji trenera, pana Waldemara Matyki oraz zawodników, klub może poszczycić się naprawdę dużymi sukcesami. Jak mówi sam sensei: „Karate to coś więcej niż sport. To sztuka, pasja, dążenie do perfekcji i szkoła charakteru”. Jak najbardziej się z tym zgadzamy i życzymy naszym augustowskim karatekom jeszcze więcej osiągnięć.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek