• 1
  • 2
poniedziałek, 27 marzec 2017 19:49

Sukces drużyny z Gimnazjum nr 2 w Augustowie

Napisane przez KR
Źródło: UM w Augustowie Źródło: UM w Augustowie

W środę, 22 marca uczniowie z Gimnazjum nr 2 w Augustowie wzięli udział w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim w Białymstoku. W zawodach brało udział 19 drużyn dziewcząt i 14 drużyn chłopców z całego województwa.

Zawody składały się z dwóch etapów. W pierwszym etapie drużyna dziewcząt z Gimnazjum nr 2 zajęła VII miejsce, natomiast drużyna chłopców zajęła IV miejsce, kwalifikując się do drugiego etapu zawodów. W finale drużyna chłopców zajęła III miejsce w województwie, ustalając nowy rekord szkoły.

Skład drużyny dziewcząt: Weronika Chilińska, Aleksandra Czarow, Kinga Dąbrowska, Aleksandra Olszewska i Faustyna Skorupa. Opiekunem drużyny dziewcząt jest Wiesława Domańska. Skład drużyny chłopców: Grzegorz Gudanowski, Patryk Hołubowicz, Oskar Zawistowski, Krzysztof Łozowski i Mateusz Michałowski. Opiekunem drużyny jest Wojciech Sikora.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Źródło: UM w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.