• 1
  • 2
czwartek, 11 maj 2017 15:37

Sędziował "Dominator"

Napisane przez RED

Mariusz Pudzianowski wziął na siebie ciężar sądziowania podczas rozegranych 7 maja na boisku szkolnym w Bargłowie Kościelnym zawodów Pucharu Polski Strong Man w parach. "Dominator" zaproszony przez naszego siłacza i zdolnego organizatora Grzegorza Skowrońskiego, posługując się gwizdkiem i stoperem oraz wykazując duże zaangażowanie perfekcyjnie wywiązał się ze swojej roli.

Przed tłumnie zgromadzoną publicznością, dobrani w pary atleci ponad trzy godziny zmagali się z potężnymi ciężarami, bólem i oczywiście ze sobą wzajeminie. Sportowy duch powodował, że nie było odpuszczania do samego końca zawodów.

Ostateczna klasyfikacja pokazała moc zawodników z naszego regionu. Zawody wygrał Grzegorz Skowroński tworzący parę z Tomaszem Lademannem, natomiast Grzegorz Łaniewski z Piotrem Kowalczykiem zajęli drugie miejsce. Na trzecim miejscu sklasyfikowano Krzysztofa Kancerskiego z Mariuszem Dorawą. Dwa ostatnie miejsca z dorobkiem 13 i 12 punktów zajęli kolejno Bartłomiej Grubba z Przemysławem Brzozą oraz Piotr Czapiewski z Marcinem Wlizło.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.