• 1
  • 2
niedziela, 14 maj 2017 13:59

Trzymajmy kciuki za Trójkę!

Napisane przez WD

15 maja, w najbliższy poniedziałek na hali przy ul. Konopnickiej w Augustowie zostanie wyłoniony zwycięzca Igrzysk Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej chłopców.

Faworytem do zwycięstwa, a tym samym do obrony tytułu sprzed roku jest klasa sportowa reprezentująca Szkołę Podstawową nr. 3 w Augustowie. Podopieczni Rafała Harasima w drodze do finałów wygrali jedenaście z dwunastu rozegranych spotkań.

Nagrodą za wygranie Igrzysk Województwa Podlaskiego jest awans do finałów Mistrzostw Polski w danej kategorii wiekowej. Aby tego dokonać, uczniowie Szkoły Podstawowej nr. 3 muszą wygrać dwa mecze.

Wykorzystajmy atut własnej hali - doping z trybun daje przewagę drużynie gospodarza i osłabia morale przyjezdnych. Pomóżmy Naszym chłopakom osiągnąć sukces. Turniej rozpoczyna się o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy na ul. Konopnicką 5. Nie może Was zabraknąć.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.