poniedziałek, 22 maj 2017 09:32

Sparta po raz kolejny wraca na tarczy

Napisane przez WD
Źródło zdjęcia: Pixabay Źródło zdjęcia: Pixabay

W meczu 25 kolejki Podlaskiej IV ligi, rozgrywanej w trzeci weekend maja, drużynę Sparty Augustów czekał wyjazd do Szczuczyna na mecz z wyżej notowanym rywalem - Wissą Szczuczyn.

Gra gospodarzy prezentowała się lepiej na boisku, co miało bezpośrednie przełożenie na wynik na tablicy. Wissa objęła prowadzenie osiem minut przed końcem pierwszej połowy meczu, strzelcem gola został Piotr Bondziul. Po zmianie stron w 68 minucie piłkę z siatki po raz kolejny musiał wyciągać bramkarz Sparty, tym razem na listę strzelców wpisał się Przemysław Marcinkiewicz. Po kwadransie gry od stracenia drugiej bramki Sparta odzyskała nadzieję na odrobienie strat, piłkę do siatki rywali wpakował Łukasz Sobolewski. Niestety mecz zakończył się wynikiem 4:1, a po raz drugi na listę strzelców wpisali się Bondziul i Marcinkiewicz.

Kolejny mecz piłkarze Jacka Bayera rozegrają 27 maja o godzinie 15:00 na stadionie przy ul. Tytoniowej 1. Już dziś serdecznie zapraszamy na mecz i trzymamy kciuki za przerwanie złej passy porażek Sparty.