• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 03 lipiec 2017 14:03

Drugie miejsce w turnieju piłki nożnej

Napisał 
Źródło: KPP Augustów Źródło: KPP Augustów

W Augustowie został rozegrany XIV Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Drugie miejsce w tych rozgrywkach zajęli augustowscy policjanci.

W miniony piątek na boisku „Orlik” przy Augustowskim Centrum Edukacyjnym został rozegrany XIV Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Organizatorem tegorocznych rozgrywek byli funkcjonariusze Straży Granicznej z Placówki w Augustowie. Tradycyjnie w zawodach wzięło udział pięć drużyn.

W turnieju rywalizowali ze sobą zawodnicy z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, Placówki Straży Granicznej w Płaskiej, Placówki Straży Granicznej w Lipsku, Placówki Straży Granicznej w Augustowie oraz Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie. Po zaciętej sportowej walce augustowscy policjanci uplasowali się na drugiej pozycji. Pierwsze miejsce należało do reprezentacji Placówki Straży Granicznej w Lipsku, trzecie do augustowskich Strażaków, czwarte zajęli funkcjonariusze Straży Granicznej z Płaskiej, a piąte tegoroczni gospodarze turnieju.

Oprócz pucharu za zajęcie drugiego miejsca, w ręce jednego z policjantów trafiła także statuetka najlepszego strzelca turnieju. Ciekawostką turnieju jest, że "król strzelców" podczas rozgrywek zdobył 12 bramek, a zwycięska drużyna 8.

Źródło: KPP Augustów

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Październik 2017 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Zajazd WIWA
Inter Meble
^ REKLAMA ^
Profensa
Esotiq
KA-MIX
Kreator Mody
^ REKLAMA ^