• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 03 lipiec 2017 14:03

Drugie miejsce w turnieju piłki nożnej

Napisał
Źródło: KPP Augustów Źródło: KPP Augustów

W Augustowie został rozegrany XIV Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Drugie miejsce w tych rozgrywkach zajęli augustowscy policjanci.

W miniony piątek na boisku „Orlik” przy Augustowskim Centrum Edukacyjnym został rozegrany XIV Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Organizatorem tegorocznych rozgrywek byli funkcjonariusze Straży Granicznej z Placówki w Augustowie. Tradycyjnie w zawodach wzięło udział pięć drużyn.

W turnieju rywalizowali ze sobą zawodnicy z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, Placówki Straży Granicznej w Płaskiej, Placówki Straży Granicznej w Lipsku, Placówki Straży Granicznej w Augustowie oraz Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie. Po zaciętej sportowej walce augustowscy policjanci uplasowali się na drugiej pozycji. Pierwsze miejsce należało do reprezentacji Placówki Straży Granicznej w Lipsku, trzecie do augustowskich Strażaków, czwarte zajęli funkcjonariusze Straży Granicznej z Płaskiej, a piąte tegoroczni gospodarze turnieju.

Oprócz pucharu za zajęcie drugiego miejsca, w ręce jednego z policjantów trafiła także statuetka najlepszego strzelca turnieju. Ciekawostką turnieju jest, że "król strzelców" podczas rozgrywek zdobył 12 bramek, a zwycięska drużyna 8.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot