• 3
piątek, 04 sierpień 2017 14:56

13 medali narciarzy MOS-u

Napisane przez  JK

Narciarze wodni Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Augustowie zawładnęli Mistrzostwami Polski 2017 w skokach za motorówką!

W ostatni weekend lipca (29-30.07.2017 r.) zawodnicy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Augustowie zawładnęli podium podczas Mistrzostw Polski w skokach na nartach wodnych za motorówką, które odbywały się na Zalewie Sosina w Jaworznie. Były to ostatnie zawody, które zostały wliczone do trójkombinacji. Nagrody rozdano zarówno w kategorii skoków jak i trójkombinacji. Narciarze MOS-u wywalczyli aż 13 medali, z czego aż 6 to złota.

W najbardziej prestiżowej kategorii OPEN złoto zdobyła Zuzanna Polkowska w kategorii kobiet, zaś w kategorii mężczyzn – Erwin Zawadzki, ponadto brąz zdobył młodszy brat - Konrad Zawadzki, tuż za podium uplasował się Konrad Oborski mający zaledwie 16 lat. Dodatkowo w klasyfikacji drużynowej w kategorii OPEN narciarze MOS-u zdobyli srebrny medal.