• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 10 sierpień 2017 11:25

Mistrzostwa Polski oraz Grant Prix Pucharu Europy w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem

Napisane przez KR
Źródło: Wrota Podlasia Źródło: Wrota Podlasia

WOSiR Szelment wraz z Polskim Związkiem Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego organizuje jedną z najważniejszych imprez sportowych na nartach wodnych organizowanej za wyciągiem - Mistrzostwa Polski oraz Grant Prix Pucharu Europy w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem. Zawody odbędą się w Szelmencie w dniach 11 - 13.09.2017 r.

Po udanych zeszłorocznych Zawodach Grand Prix Pucharu Europy i Mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym za wyciągiem w Szelmencie zawody odbędą się po raz drugi. Rywalizację podejmie około 66 zawodników ze Słowacji, Białorusi, Rosji, Izraela, Czech i oczywiście Polski w trzech kategoriach wiekowych: Junior, Senior oraz  Open. Efektowne zmagania najlepszych sportowców zobaczymy w skokach, jeździe figurowej oraz slalomie. Zawody zapowiadają się widowiskowo ze względu na m.in. dalekie skoki, wspaniałe akrobacje oraz efektowne slalomy przy dużej prędkości. 

W zawodach weekendowych wystąpią Mistrzowie Polski, medaliści Mistrzostw Świata i Europy, Największą gwiazdą będzie Daniel Vasco Vice Mistrz Świata w skokach, Aleksandra Raphun Vice Mistrzyni Europy w jeździe figurowej. Wystąpią zawodnicy reprezentujący kluby z Augustowa, a także zawodnicy w barwach WOSiR Szelment.  Kategorie wiekowe, w jakich wystartują to zawodnicy: do 15 lat, do 19 lat, kat OPEN i weterani.

Źródło: Wrota Podlasia

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot