Wydrukuj tę stronę
wtorek, 22 sierpień 2017 10:13

Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo – Sparta górą!

Napisane przez KR
Źródło: pixabay.com Źródło: pixabay.com

W meczu na "szczycie" piłkarze Sparty pokonali na własnym boisku Pogoń Łapy 3:1 i być może będą liderem w tabeli.

Klasycznym hat trickiem popisał się Łukasz Sobolewski strzelając trzy bramki w 20-stej, 30-stej i 75 minucie. Goście jedynego gola zdobyli w 28 minucie.

A po meczu szczęśliwy trener Sparty Karol Salik powiedział:

"Być może gra nie była najlepsza, ale konsekwentna i najważniejsze, że wygrywamy drugie spotkanie. Wiem z jakimi borykamy się problemami (kadrowymi i organizacyjnymi), ale z tygodnia na tydzień chcemy to ulepszać i fajnie że są wyniki, które budują atmosferę. Weszli do drużyny młodzi chłopacy: Kopiczko czy Sałata, i są  pozytywnie nastawieni. Są wyniki, jest bardzo fajna atmosfera. Dawno takiej nie było. I oby tak dalej, aby to szło w jak najlepszym kierunku".

Korzystając w okazji spytaliśmy o Memoriał Trockiego, który odbył się w Suwałkach i wygraną Sparty 6:2.

Oto co nam powiedział o wczorajszym wygranym meczu z Wigrami strzelec aż 3 bramek Karol Salik (tak, tak, to nie pomyłka):

„Fajna sprawa, że mogliśmy kolejny raz spotkać się w Memoriale poświęconym pamięci Rafała Trockiego – fantastycznego człowieka. Znakomicie zorganizowany mecz dzieciaków rocznik 2008 z Bartkiem, synem Rafała, który grał w naszej drużynie. Cieszę się, że mogłem strzelić trzy bramki. Łukasz Sobolewski wczoraj był i obserwował ten mecz i widzę, że wziął sobie do serca bramki wczorajsze trenera i dzisiaj także hat trick i z tego trzeba się cieszyć”.

Źródło: AKS "Sparta"