• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 31 sierpień 2017 17:52

Pracuj ciężko albo jedź do domu

Napisane przez MK

Młodzi zawodnicy Augustowskiego Klubu Karate wrócili z obozu przygotowującego do sezonu 2017/2018. Tegoroczna edycja Entry Camp odbyła się w miejscowości Bardo, w województwie dolnośląskim.

Augustowska młodzież mogła uczestniczyć w obozie dzięki dofinansowaniu wyjazdu przez Urząd Miasta w Augustowie w ramach programu „Letni wypoczynek dzieci i młodzieży”. W obozie wzięło udział 6 osób: Adam Kawka, Michał Koszycki, Błażej Jakub Chodorowski Wojewnik, Kuba Tomkiewicz, Piotr Warciński oraz Adrian Bernatowicz. Opiekunem grupy był Sensei Waldemar Matyka.

Obóz odbył się w dniach 21-26 sierpnia pod hasłem „Pracuj ciężko albo jedź do domu”. Uczestnicy pod okiem trenera kadry narodowej, Senseia Sylwestra Sypienia oraz jego asystenta Senseia Piotra Moczydłowskiego mogli doskonalić technikę walki. Obóz kład nacisk na trening z użyciem dużego obciążenia. Młodzież brała udział w zajęciach crossfitu, tabaty, biegu na 10 km (w tym 5 km pod górę). Pod koniec obozu uczestnicy mogli przetestować nabyte umiejętności podczas 2 minutowych walk.

Po treningach uczestnicy mogli odpocząć korzystając z zabiegów odnowy biologicznej, sauny, jacuzzi i basenu. „Na obozie panowała dobra atmosfera, wszyscy zawodnicy się wspierali i wzajemnie motywowali” – mówi Sensei Waldemar Matyka.
Augustowski Klub Kyokushin Karate wznawia zapisy do grup dziecięcych (od 5 lat), młodzieżowych i dorosłych. Chętni mogą zapisać się do 30 września 2017 roku przed zajęciami w sali treningowej „Dojo” na augustowskiej pływalni w godzinach 16.30-21.00.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot