• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 16 październik 2017 10:26

Cenny remis Sparty z KS Michałowo

Napisane przez KR
Źródło: pixabay.com Źródło: pixabay.com

Remisem 2:2 zakończył się wyjazdowy mecz Sparty z KS Michałowo.

Dwukrotnie prowadziliśmy i dwukrotnie gospodarze wyrównali. Bramki dla Sparty strzelili: w 22 minucie Wilczewski oraz w 70 minucie Sobolewski.

Co ciekawe ze względu na kontuzję odniesioną na rozgrzewce przed meczem naszego bramkarza M. Wielgata w bramce Sparty stanął sam trener Karol Salik. A zaraz po meczu powiedział:

"Jestem zadowolony z postawy chłopaków. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać ten mecz ale cieszmy się z 1 pkt. zdobytego na wyjeździe. Szkoda iż wróciły koszmary z poprzednich meczy, gdzie traciliśmy głupie bramki po naszych prostych błędach. Linia obrony grała w nietypowym składzie. Kontuzja naszego bramkarza  (trener stanął w bramce) zmusiła nas do nieco innej gry i nie ukrywam iż to zapewne miało wpływ na wynik. Przed nami bardzo trudni przeciwnicy. Już w najbliższa sobotę o 14-stej gramy z Wigrami a następnie z Warmią Grajewo."

Wyniki pozostałych zakończonych już pojedynków:

KS Wasilków – Ruch Wysokie Mazowieckie  4:1

Wigry II Suwałki – Orzeł Kolno  4:1

Cresovia Siemiatycze – Magnat Juchnowiec Kościelny 0:3

Warmia Grajewo – Pogoń Łapy  6:0

MKS Mielnik – Promień Mońki 0:0

Źródło: AKS "Sparta"

 

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot