poniedziałek, 16 kwiecień 2018 11:22

Remis Sparty w Juchnowcu

Napisane przez  KR
Źródło: pixabay.com Źródło: pixabay.com

W dniu 14 kwietnia drużyna Sparty rozegrała wyjazdowy mecz z Magnatem Juchnowiec Kościelny. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Padł remis ale jak powiedział nam Rafał Harasim, który pod  nieobecność Karola Salika pełnił obowiązki trenera: – „To był mecz walki i dość pechowy".

Zanim mecz się zaczął na rozgrzewce nasz piłkarz, Karol Grzesiukiewicz, skręcił staw skokowy i zamiast niego na boisko wszedł właśnie Rafał Harasim. Mecz zaczął się bardzo dobrze dla naszej drużyny, gdyż już w 3 minucie Krupiński strzelił dla nas gola. Później, w 18 minucie, gospodarze wyrównali po prostym naszym błędzie. A pod koniec I połowy kolejny nasz zawodnik, Sakowicz, zszedł z boiska z kontuzją. Na szczęście w 50 minucie po raz drugi do bramki gospodarzy trafił Krupiński i prowadziliśmy 1:2. Niestety w  63 minucie gospodarze wyrównali i takim wynikiem zakończyło się całe spotkanie.

"Ten mecz dużo nas kosztował" – powiedział R. Harasim dziękując za zagażowanie całej drużynie. Fakt, iż mieliśmy  co najmniej 4 tzw. setki, ale cóż, taka  jest piłka.

Źródło: AKS "Sparta"