• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 08 maj 2018 08:51

Triumf pięściarza Sztorm Augustów

Napisane przez Anita Klebanowska
Zwycięstwo Łakasza Kalinko podczas Grand-Prix Białegostoku Zwycięstwo Łakasza Kalinko podczas Grand-Prix Białegostoku Sztorm Augustów

W weekend 28-29 kwietnia odbyła się już III edycja Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego "Grand-Prix Białegostoku" organizowanego przez klub BKS Hetman Białystok.

Zawody te wyróżniają się wysokim poziomem organizacyjnym, oraz mocną i liczną obsadą zawodniczą. Nie inaczej było i tym razem. Do pięściarskich zmagań przystąpiło 97 zawodników i zawodniczek z 20 klubów, z 4 państw.

Sztorm Augustów reprezentował Łukasz Kalinko. Nasz zawodnik wygrał turniej w kategorii wiekowej senior do 81 kg. Był to również debiut w roli sekundanta czołowego boksera Sztormu, Mariusza Niedźwieckiego.

Gratulujemy bokserskiej ekipie z naszego miasta i życzymy kolejnych sukcesów w ringowych zmaganiach.

Przeczytaj też wywiad z trenerem Piotrem Rułkowskim: Życie z pasji, czyli spełniony sen

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot