• 1
  • 2
środa, 23 maj 2018 11:07

Imprezy AKS "Sparta" w 2018 roku

Napisane przez KR
Źródło: pixabay.com Źródło: pixabay.com

Rok temu Augustowski Klub Sportowy "Sparta" obchodził rocznicę powstania. Z tej okazji były organizowane duże imprezy. W tym roku klub również organizuje wiele atrakcji.

- Baltic Cup – Międzynarodowe Zawody w slalomie na nartach wodnych za motorówką, które odbędą się w terminie 16 – 17 czerwca 2018 r.  w Augustowie. Zawody są jednymi z trzech tego typu organizowanych na Łotwie, Litwie i właśnie w Augustowie. Suma punktów z cyklu trzech imprez wyłoni zwycięzców. Uczestnikami będą narciarze wodni z wielu krajów. Tego typu cykl zawodów organizowany jest po raz pierwszy.

- Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych Necko Endurance 2018, które odbędą się 7- 8 lipca 2018 roku na jeziorze Necko w Augustowie. Jedyne cykliczne zawody rangi Mistrzostw Świata organizowane w naszym regionie z udziałem najlepszych pilotów z wodnej Formuły 1.

- Mistrzostwa Polski w slalomie na nartach wodnych za motorówką w dniach 13-14 lipca.

- Międzynarodowy Konkurs Skoków na Nartach Wodnych Lotto Netta Cup – Memoriał Zygmunta Kowalika, który odbędzie się w Augustowie na rzece Netta w dniu 15 lipca 2018 r.

Oj się bedzie działo!

Źródło: AKS "Sparta"

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.