• 1
  • 2
poniedziałek, 04 czerwiec 2018 10:04

Mateusz Borek w okolicy

Napisane przez Anita Klebanowska
Mateusz Borek Mateusz Borek zapinamypasy.pl YouTube

Jeden z najbardziej znanych komentatorów sportowych odwiedzi nasz region i to przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata. Spotkanie z Mateuszem Borkiem odbędzie się w Suwałkach dziś (4 czerwca) o 19:00. Wstęp wolny.

Takiej okazji nie mogą przegapić fani piłki nożnej i naszej reprezentacji. Można spodziewać się "smaczków" o reprezentacji, jako że niedawno w księgarniach ukazała się książka, której współautorem jest Mateusz Borek, pt. "Krótka piłka. Bez dyplomacji o reprezentacji, mistrzostwach, Lewandowskim". Odsłania ona kulisy polskiej piłki w najwyższym wydaniu i to przed Mundialem w Rosji! Borek napisał ją z redakcyjnym kolegą Cezarym Kowalskim. Otwarte spotkanie odbędzie się w restauracji przy ulicy Noniewicza - Browar Północny (Suwałki).

Tego samego dnia (4 czerwca) Adam Nawałka, trener kadry poda nazwiska 23 zawodników, którzy pojadą do Rosji. Na 10 dni przed początkiem Mundialu i na 15 dni przed pierwszym meczem Polaków Mateusz Borek w Suwałkach oceni szanse biało–czerwonych na zwycięstwo. Spotkanie poprowadzi znany dziennikarz sportowy – Dariusz Tuzimek.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.