• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 12 lipiec 2018 07:55

Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Wodnym i Międzynarodowy Konkurs Skoków na Nartach Wodnych

Napisane przez BD
Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Wodnym i Międzynarodowy Konkurs Skoków na Nartach Wodnych źródło: Urząd Miejski w Augustowie

W dniach 12-14 lipca odbędą się Mistrzostwa Polski w Slalomie w Narciarstwie Wodnym za Motorówką, które będą miały miejsce w Zatoce Tartacznej na jeziorze Białym.

Eliminacje do zawodów mają rozpocząć się w piątek, 13 lipca, natomiast finał, uroczyste zakończenie mistrzostw oraz nagrodzenie uczestników przewidziane są na sobotę 14 lipca.

Dzień później, w niedzielę 15 lipca, pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego, odbędzie się Międzynarodowy Konkurs Skoków na Nartach Wodnych Lotto Netta Cup Memoriał Zygmunta Kowalika – znanego instruktora narciarstwa śniegowego, prekursora narciarstwa wodnego w Polsce. W celu wzięcia udziału w zawodach do Augustowa przybędzie czołówka światowych skoczków, których obecność niewątpliwie ucieszy wielu augustowian.
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zawodów.

Urząd Miejski w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot