• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 08 październik 2018 10:53

Wyjazdowy mecz Sparty z Promieniem Mońki za nami

Napisane przez KR
Źródło: pixabay.com Źródło: pixabay.com

Na ostatnim wyjazdowym meczu augustowska drużyna poradziła sobie doskonale.

We wczorajszym wyjazdowym kolejnym meczu nasza Sparta wygrała 1:0. Rywalem, który podejmował naszą drużynę była silna drużyna Promień Mońki, a bramkę w 30 minucie zdobył głową Maciek Wielgat po rzucie rożnym.

Po meczu trener Sparty, Rafał Harasim powiedział:

"To był  wyrównany mecz, chociaż mogliśmy go wygrać wyżej. Gospodarze mieli swe okazje. My nieco więcej. Nie wykorzystaliśmy rzutu karnego, ale najważniejsze - wygraliśmy, za co dziękuje zespołowi. Pokazaliśmy wolę walki. W sobotę kolejny mecz, który gramy o godz. 12:00 na stadionie przy ul. Tytoniowej. Naszym przeciwnikiem będzie MOSP Białystok."

Sparta po tej rundzie zajmuje V miejsce w tabeli mając w dorobku  19 pkt  (tyle samo co IV w tabeli drużyna KS Michałowo). Liderem jest KS Wasilków z 27 pkt, drugą Warmia Grajewo 20 pkt. Tyle samo pkt ma trzeci Tur Bielsk Podlaski.

Pozostałe wyniki:

MOSP Białystok  1-0 Tur Bielsk Podlaski
MKS Mielnik 2-10 Warmia Grajewo
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 KS Śniadowo
KS Wasilków 3-1 Wissa Szczuczyn
KS Michałowo 2-0 Cresovia Siemiatycze
Hetman Białystok 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Biebrza Goniądz 2-1 Wigry II Suwałki


Źródło: AKS "Sparta"

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot