• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 05 listopad 2018 13:38

Mistrzostwa Świata w Londynie

Napisane przez PL

494 to dużo, czy mało? To przede wszystkim- szybko! Michał Kwiatkowski na Mistrzostwach Świata OCR World Championships wyprzedził 756 osób i zajął to właśnie miejsce, 494. Jeszcze lepiej wypadł w swojej kategorii- tutaj dotarł na metę jako 162 uczestnik. Startowało 1250 zawodników z całego świata ale tego dnia Londyn uśmiechnął się do mieszkańca Szczebry tylko połowicznie.

Osiągnął ogromny sukces- a jednak uważa, że zabrakło mu trochę szczęścia, być może wiary w swoje umiejętności. Nie brakuje mu za to ambicji. Udział w Mistrzostwach zaostrzył apetyt na sukcesy i przed domem powstaje nowy tor przeszkód. W następny weekend jedzie na zakończenie sezonu OCR Barbarian Race. Odbędzie się ono na największym torze treningowym w Polsce, który nazywa się OCR Village. Michał jest w drużynie Husaria Race team Suwałki i zaprasza wraz z nią do wspólnych treningów, których liczbę planuje zdecydowanie zwiększyć. Nowe pomysły na poprawienie formy- pewnym jest, że Michał Kwiatkowski nie powiedział ostatniego słowa. Zdaje się, że usłyszmy jeszcze o nim nieraz- skoro dotychczasowe sukcesy tylko zaostrzyły mu apetyt. Trzymamy kciuki by kolejne zawody przynosiły coraz wyższe noty- aż do upragnionego zwycięstwa- chociaż dla kibiców powód do świętowania już teraz jest ogromny.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Agro
DANBUS
Opał klasy PREMIUM
Foto Bajka - Fotograf
Eureka
GENERALI
Drewno opałowe
Biuro Rachunkowe
Weterynarz